Spełnij swoje marzenie
i zamieszkaj w “Kurpiance”!

Slider

Sprzedaż zakończona, zapraszamy wkrótce.

Nie czekaj i już teraz kup swoj wymarzony dom pod Ostrołęką, za który zapłacisz mniej niż za mieszkanie. Przenieś się z zabetonowanego miasta na zielone przedmieścia i stworz swoją własną oazę relaksu.Osiedle Kurpianka powstaje w Dzbeninie, w otoczeniu przyrody, obok lasu. Dojazd do Ostrołęki zajmuje 3 min (do Galerii Bursztynowej). Dodatkowym atutem jest to, że o każdej porze dnia nie będzie tam korków. Kurpianki mają 115m2 powierzchni użytkowej i są zaprojektowane w taki sposób, aby nie płacić za zbędną powierzchnię. Są w pełni funkcjonalne i przemyślane. Wszystko dla Twojej wygody! Własna działka zapewnia dużo większą wygodę i większe możliwości niż plac zabaw przy bloku, czy części wspólne. Własny ogródek, weekendowe grilowanie, basen w upalne dni czy zabawy z dziećmi na zielonej trawie… Sam zdecydujesz, czego chcesz i czego Ci potrzeba. Działka to także większe bezpieczeństwo dla Twojej pociechy, którą łatwo mieć na oku odpoczywając w salonie czy krzątając się w kuchni.

Mieszkając w domu nikt nie hałasuje nam nad głową, nie krzyczy z dołu, nie pali na klatce schodowej i nie przesiaduje ,,pod klatką’’. A Ty, kiedy tylko masz ochotę trochę pohałasować czy zaprosić znajomych nie musisz się krępować. Do każdej Kurpianki przewidziany jest garaż, dzięki czemu nie będziesz musiał więcej szukać wolnego miejsca pod blokiem, czy chodzić z zakupami z najdalszych zakątków osiedla. Zapomnij też o odśnieżaniu samochodu w zimę lub o porannych przemyśleniach, czy auto odpali w mroźne, zimowe poranki. Zawsze będziesz miał najlepsze miejsce parkingowe na osiedlu! Roczne opłaty za utrzymanie domu mogą być niższe niż opłaty za mieszkanie w bloku. Samodzielne rozliczanie się za media i ogrzewanie znacznie obniża koszty eksploatacyjne. Ponadto nie trzeba ponosić żadnych dodatkowych kosztów, takich jak opłaty administracyjne, czy fundusz remontowy, jak ma to miejsce w przypadku mieszkania w bloku.

Pomagamy

w uzyskaniu

korzystnego kredytu

Galeria

kliknij zdjęcie aby powiększyć

Czy wiesz, że:


Dom typu KURPIANKA jest obecnie najbardziej poszukiwanym typem domu na polskim rynku nieruchomości. Wielkość oraz rozmieszczenie domu sprawia, że w obecnych czasach właśnie w takich domach mieszka się nam najlepiej. Tysiące zadowolonych klientow nie może się mylić.


Dołącz do szczęśliwych właścicieli KURPIANKI!

Kontakt

Masz pytania? Bardzo chętnie na nie odpowiemy! Zadzwoń lub napisz, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

kurpianka